15 lipca 2024

Dermacea – kosmetyki na łuszczycę. Ratuje skórę bez chemii i sterydów.

 

Ciągłe wrażenie pieczenia. Plamy suchej podrażnionej skóry, która pokryta jest srebrzystą łuską. Ten dyskomfort fizyczny i psychiczny dotyka ponad 800 tysięcy polaków. Zaostrzenie objawów może wywołać detal jak np. zjedzenie paczki chipsów wieczorem przed netflixem. Znalezienie właściwego leczenia może trwać nawet latami, więc pacjenci szukają pomocy na półkach z kremami by choć na chwilę nawilżyć skórę. Na szczęście na rynku można znaleźć produkty polskiej rodzinnej firmy DERMACEA (Producent maści i kremów na łuszczycę | sklep internetowy DERMACEA).

Najlepsze kosmetyki na łuszczycę

Firma Dermacea została założona przez osoby, które też na co dzień zmagają się z łuszczycą, więc wiedzę o tym czego potrzeba by wygodnie żyć z tą chorobą czerpią z pierwszej ręki. W ich ofercie znajdziemy kosmetyki na łuszczycę które są naturalną alternatywą dla maści z sterydami. Wszystkie produkty dostępne na stronie były testowane na sobie przez właścicieli firmy. Dermacea przy współpracy z profesjonalnymi producentami kosmetyków: Salvena i Delia wyprodukowała dwie naturalne maści stworzone by łagodzić objawy łuszczycy są to: SILKUM i MAGNIPSOR.

Obie są oparte jedynie na naturalnych składnikach aktywnych. Nie zawierają sterydów.

Kosmetyki na łuszczycę: naturalne, skuteczne, bez sterydów

SILKUM ma formułę bazującą na naturalnych olejach, które nie tylko nawilżają skórę, ale i chronią chorobowo zmienione miejsca przed podrażnieniami i otarciami tworząc ochronny filtr. Zawartość unikalnej substancji aktywnej NEWAPLE, czyli ekstraktu z koreańskiej rośliny z rodzaju bylica, Artemisia Princeps wspomaga leczenie łuszczycy – zmniejsza zaczerwienienie, łuszczenie się naskórka i łagodzi swędzenie. SILKUM to naturalna, nie zawierająca sterydów maść, do kupienia bez recepty.

MAGNIPSOR to maść z naturalnym ichtiolem. Wyraźnie łagodzi widoczne objawy łuszczycy, a do tego ma działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne. Reguluje pracę gruczołów łojowych, zmiękcza naskórek i działa antyseptycznie – wszystko to osiągnięto bez dodatków sterydów i chemii, łącząc z sobą bogactwo naturalnych składników w formę białej łatwo zmywalnej maści o zapachu drzewa herbacianego.

Naturalne kosmetyki na łuszczycę z Morza Martwego

DERMACEA jest również jedynym, oficjalnym dystrybutorem Izreaelskich dermokosmetyków – S.T. Health Care w Polsce. S.T. Health Care to dermokosmetyki tworzone przez farmaceutę Yousefa Antona,według receptur opartych na naturalnych składnikach z regionu Morza Martwego – od wieków cenionych za swoje zbawiennie działanie na objawy skórne. Jeżeli szukasz naturalnych kosmetyków na łuszczycę i inne problemy skórne sprawdź ofertę Dermacei i poczuj się dobrze w swojej skórze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *